سئو بیگ کامرس BigCommerce 

 

 بیگ کامرس یک پلتفرم تجارت الکترونیکی کاملا میزبانی شده است در واقع سایت شما را برای شما میزبانی میکند امنیت و پشتیبانی سایت را فراهم می کند و همچنین خود پلتفرم CMS را ارائه میدهد.

 

ویژگی های بیگ کامرس چیست؟

 

  • URL های بهینه سازی شده

 این آدرس ها به طور کاملا خودکار برای شما با یک سری از URL های مناسب سئو برای محصولاتتان، دسته ها و صفحه های دیگه خودتان تکمیل می شوند.همچنین در این پلتفرم می توانید تنظیمات URL را خودتان تغییر دهید.(URLفارسی یا انگلیسی؟)

  • URL های منحصر بفرد

BigCommerce میتواند تضمین کند که هر صفحه منحصر بفرد شما فقط یه URL داره.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله URL غیر استاندارد چیست؟ را مطالعه کنید. این موضوع باعث می شود که فروشگاه آنلاین شما توسط محتوای تکراری به خطر نیوفتد.

ویژگی های بیگ کامرس چیست؟

  • Microdata

 rich snippets به طور خودکار در صفحات محصولات قرار داده میشود  تا لیست نتایج جستجو با یک سری اطلاعات مثل رتبه بندی، قیمت ها، برند ها و سطوح سهام تحت تاثیر قراربگیر.

  • مسیر های 301 و بازنویسی های URL

اگه میخواهید نام یکی از محصولاتتان را تغییر بدهید این نرم افزار میتواند یک سری URL تکمیل شده خودکار را برای این تغییر نام مورد نظر شما به نمایش بگذارد.این تغییر مسیرها و بازنویسی ها میتوانند به موتور های جست و جو این امکان رو بدهند که تغییرات مورد نظر رو متوجه شوند و صفحات منتقل شده شما رو بهتر بررسی کنند.(ریدایرکت چیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر برروی آن کلیک کنید.)

  • CDN

بیگ کامرس به طور مداوم در پس زمینه کار میکند تا بتواند و مطمئن شود که وبسایتتان برای خریداران و موتور های جستجو به میزان لازم بهینه سازی شده است و بهتر کار میکند.

 

سئو با استفاده از BigCommerce

 

  • درست کردن لینک ها

لینک ها می توانند یک سری نقش مهم را در زمینه هدایت ترافیک ارگانیک به وب سایت شما را ارائه دهند این تاثیرات در صنایع رقابتی بیشتر هم می شود و اگر این ویژگی هارا با یک سری موارد دیگر سئو مانند سئو درون صفحه ای ادغام کنید در آن زمان میتواند تاثیری بر روی کسب و کارتان داشته باشد با این کار یک رتبه بندی بهتر رو برای سایتتان بدست می آورین.

  • تبلیغات شبکه های اجتماعی

اگه شما بتوانید استراتژی های سئوی خودتان را با برنامه های بازاریابی شبکه های اجتماعی خودتان ترکیب کنید، در آن زمان میتوانید تعاملات خودتان و مشتریانتان را افزایش دهید و ترافیک ارگانیک وبسایتتان را بهبود ببخشید و معتبر بودن و فعالیت در شبکه های اجتماعی بسیار موثر و مهم است.

سئو با استفاده از BigCommerce

  • بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا میتواند یک راه عالی برای گسترش محدوده ی دید شما در جست و جوها و همچنین میزان دیده شدن کسب و کارتان باشد.

اما اگر شما بخواهید محتوا را در قسمت های نه چندان مرتبط و یکسری موضوعات دیگر بهینه سازی کنید، این کار شما نمی تواند در بهبود رتبه بندی سایت کمکتان کند.بنابراین همیشه باید سعی کنید محتوا های خودتان را در زمینه کسب و کار خودتان متمرکز کنید.

  • سئوی فنی

سئوی فنی یک موضوع ضروری برای کسب و کارتان محصوب میشود چرا که این مورد میتواند به موتور های جست و جو بگوید که وبسایت شما یک مورد با ارزش برای کاربرانتان است.اگر شما بتوانید یک دانش سئوی فنی قوی داشته باشید، این موضوع میتواند باعث شود که گوگل وبسایتتان را بالاتر از رقبا نشان دهد و همچنین این مورد میتواند باعث بهبود تجربه کاربراتان هم باشد.

پست مرتبط

نظر خود را بگذارید